3 Kasım 2012 Cumartesi

Değişim Dönüşüm Günlükleri 6

Mevlana'nın belgeselini izlerken, içimden yaşadığım bir olayı yazmak geldi. Neredeyse bu deneyimi unutmuştum. Teşekkürler Mevlana.

Acı içindeydim. Bildiğim bir sebebi yoktu. Üstüne üstlük bir de annemle tartışmıştım. Odama geçip kapıyı kapadım ve yüksek sesle ''Her şeyden nefret ediyorum. Herkesten nefret ediyorum. Sadece var olduğu için her şeyden ve herkesten nefret ediyorum'' dedim. Çaresiz bir acı ve yalnızlık hissediyordum. Sadece nefret...

Oturduğum yerde gözlerimi kapadım ve beyaz bir meleğin kanatlarını ağır ağır çırparak uzaktan geldiğini hayal ettim ve başka hiçbir şey düşünmeden yattım.

Sırt üstü yatarken, Güneşten çok ama çok daha parlak olmasına rağmen gözleri almayan bir ışık tam üstüme geldi. Gözlerimi açmamam gerektiğini biliyordum. Bu bana uyurken söylenmişti. Işık hızla titreşiyordu. Işığın bir sesi vardı. Sanki her yönden çok kuvvetli bir şekilde esen ve çarpışan büyük rüzgarların bileşik bir seremonisi gibiydi. Tamamen uyanmıştım ama söz verdiğim gibi, gözlerimi açmadım. Elini göğsüme koydu.(Üçüncü boyutsal bir algıyla bunu ancak -EL- olarak tanımlayabildim.) Acıyı göğsümden vakumlarken ( tek seferde değil defalarca vakumlarken), aynı anda kalp çakrama enerji de dolduruyordu. Kalp çakramın alabileceği kadar doldurmadı, alabileceğimin yarısı kadar hatta daha az doldurduğu fikrine kapılmıştım. Amacı tamamen doldurmak değildi. Nerede duracağını çok iyi biliyordu. Vakumlayışının her safhasında acıyı biraz daha söktü ve biraz daha mutluluk ve huzur hissettim. Tamamen doldurması yaşam planımla uyumlu değildi. Deneyimin mutluluğu belli bir zaman sonra geçeceğinden, eğer tamamen doldursaydı, o hali çok özler ve 3. boyutta yaşayamazdım. Vakumlamalar tekrarlanırken mutluluğun etkisiyle gülümsedim. Olan biten her şeyin farkındaydım. Üstelik 3. boyut zihninde uyanıktım. Enerji aktarımını bitirdikten sonra gitti. Mutluydum, huzurluydum, gülümseyerek, yüksek sesle teşekkür ettim.

İnsanın mutluluk ve huzur adına aradığı tek şeyin kalp çakrasının enerji dolu olmasıyla ilgi olduğunu öğretti bana bu deneyim. Eğer bir melek sadece kalp çakrasına enerji vererek mutluluğu deneyimletebiliyorsa, sizce Foton Işıkları ve Galaktik Hizalanma'nın etkileri, üstelik 3. boyutun gelip geçiciliğine takılmadan, tam demirleyerek, insanların, hayvanların, bitkilerin, Dünya'nın tüm çakralarına nüfuz ettiğinde sizce bizi bir sonra ki boyuta taşıyamaz mı? Ben sadece kalp çakrama enerji aldım ve tamamen değil, alabileceğimin yarısından daha az enerji aldım ve çok mutluydum. Tepe çakrasının tamamen dolduğunu bir düşünsenize... Nasıl bir Birlik algısı olurdu ve ne kadar yüksek bir perspektiften FARK EDEBİLİRDİK.

Fiziksel ve Gezegensel Yükseliş hiç de hayal falan değil. Ayrıca fiziksel bedenin, duygusal bedenin, mental bedenin ve eterik bedenin, tüm çakraların, tüm enerji merkezlerinin BİR ANDA DOLMASI DA ÇOK NORMAL. Üstelik tüm  olay çok mekanik. Benzini ver araba çalışsın. Bu kadar basit.

BİR-i

4 yorum:

 1. Kalbin her yanmasından sonra ;sesim daha şefkatli çıkıyor, kelimelerim daha yumuşak.Gözyaşlarımı akıttıktan sonra, yıkanan gözlerim daha berrak görüyor hayatı...
  Ayşegül( o sadece bir araç)

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Kalp Çakrasının açılış deneyimini ben bu 3. boyuttaki bir nüstadın yardımıyla yaşadım.O sadece kilid açıp gitti sonra açılışı doğal sürece bırakdı ama zaman zaman yaşadığım yoğunluk hallerinde etrafımdaki tüm mevcudatla nasıl hemhal olduğumu birçok kez deneyimledim.O haller bendeki 3.B Zihnimin(Nefsimin)Dış aledemdeki varlıkları yargılamasını çok azalttı yargılama azaldıkça Kalp çakrama daha çok foton(NUR)Enerjisi doldu bu hal Kelam izni çıkana kadar çok hoş bir yarı sarhoşluk halı (Eskiler Buna MUTMAİN Hali)Yaşadım.Kelam izni çıkınca bu halden çıkıp Farkındalık hallerini bilinçde deneyimlemeye başladım ve atrafıma Anlatma ve Tebliğ etme talimatı aldıkdan soonra bunu 1987 yılındn beri yapmakdayı.Eskiden çok olumsuz tepkiler alırdık ama artık günümüzde bizi gibi düşünen dostların hızla çoğaldığını görmek çok güzel.Bu sayı belli bir marijinal sayıya geldiğinde dikey enerji yataj enerjiyi geçecek ve Dün yamız üzerinde ve iç alemlerinde yaşayan tüm varlıklarla beraber Bir üst Yoğunluğa geçecek.İnsanlarda ait oldukları gerçek boyutlarına yükseleceklerdir.Bu hizmetleri böyle internet portallarında insanlığa yayan siz dost kardeşlerime Altın Galaksi Adına müteşekkirlerimi unuyorum.AMİİİN,AMEEEN,AMON.

  YanıtlaSil
 4. Çorbada bir tuzumuz varsa ne mutlu. :) Ben teşekkür ederim...

  YanıtlaSil