25 Ocak 2012 Çarşamba

SaLuSa 25 Ocak 2012

(for English please refer to: http://2012indyinfo.com/2012/01/25/salusa-25-january-2012/)

Sizin gibi biz de; süregelen değişikliklerin ilk olumlu haberlerinin yayınlanması ile sonuçlanacak büyük bir gelişme olmasını bekliyoruz. Kesin bir zamanlama yok ama her şeyin beklendiği gibi olmaması için de bir neden göremiyoruz. Bazılarınızın olaylar beklediğiniz şekilde gerçekleşmeyince ne kadar moral bozukluğu içine girdiğini bildiğimizden, daha fazla bir şey söylemek istemiyoruz. Yoksa sizi tatmin edecek daha kesin bilgiler vermek bizi de mutlu ederdi ama artık bu konuda neden temkinli davrandığımızı anlamışsınızdır. Yine de, size çoğu zaman söylediğimiz gibi önemli olan her şeyin nasıl sonuçlanacağı ve o da kesinlikle Yükseliş olacak. Ne olursa olsun bunu yapabilecek gücümüz var hele de olabilecek müdahalelerin önünü kestiğimizi düşünecek olursanız. Çoğunuz, önünüzdeki bu yılı sizi ileriye götürecek gerçeklikle ilgili beklentileriniz neyse ona uygun yaşayacaksınız ama yine de önemli olan sonuç.

Öyle ya da böyle inanılmaz hatta akıl almaz bir yıl var önünüzde. Gerçek, yüzlerce yıldır kendilerine yalan söylendiğini, yanlış yönlendirdiklerini bilmeyenler için şok edici olacak. Hatta bu konuda biraz bilgi sahibi olanlar için bile, illuminati’nin cüreti ve kurnazlığı, aynı zamanda dünyayı yönetimleri altına alma ihtirasları büyük bir sürpriz olacak. Üzerinizdeki baskıdan kurtarın kendinizi, sizi kontrol altında ve cehalet içinde tutan kelepçelerinizi atın. Gerçek özgürlüğü hiç yaşamadınız ve bu duygu; ferahlık veren bir meltem gibi gözünüzün önündeki bütün örümcek ağlarını temizleyip atacak. Bunun ertesinde kafanızı karıştırmak için bilerek ve isteyerek yaratılan tüm korkulardan özgürleşeceksiniz ve vecd içinde bir mutluluk saracak tüm dünyanızı.

Olaylara olabildiğince geniş bir açıdan bakın ve son aylarınızda, olayların nasıl gelişeceğinden çok, sonucun ne olacağına odaklanın. Kendinizi geliştirmeye konsantre olabilir, dışarıda olan olaylarla dikkatinizi dağıtmadan, kendi evriminize odaklanabilirsiniz. Tabii ki birçok pozitif olay da olacaktır ama size çok da faydası olmayacak, siz kendi ihtiyaçlarınıza bakın. Her şey çok iyi planlandığından, olaylar yolunuzdaki gelişmenizi gereksiz yere olumsuz etkilemeyecek şekilde ilerleyecektir. Tam tersine; yolunuzda size yardım etmek istiyoruz ama sizinle birlikte çalışma serbestisini elde edene kadar da çok fazla bir şey yapamayız.

Galaktik Federason dünyada kendi cinslerinden olanlarla sürekli temas halinde ve bunlar çoğunlukla ciddi yetki sahibi, önemli pozisyonlarda kişiler. Yani yüksek mevkilerde sağlam kontakları olanlar sadece karanlık güçler değil, bizimkilerin de benzer güçleri var ve arkalarında biz olduğumuzdan ışığı yayacak işler yapabiliyorlar. Karanlık güçler; insanlığın ihtiyaçlarını hiçe sayan hareketleri ile nam salmaktan pek mutlular ama ışık işçileri çok da medyatik olmadan, sessiz sedasız işlerini yapıyorlar, hem bu şekilde zarar da görmüyorlar. Yanlış anlamayın bazıları için ışık işçisi olmak tehlike dolu görünebilir ama bizim korumamız altında olduklarını bildiklerinden korkusuzca işlerine devam ediyorlar.

Michael yakın zamanda zaman yolcularının 21 Aralık 2012’ye gittiklerini ve istisnasız hepsinin o noktada ileri gitmelerini engelleyen beyaz bir ışık duvarıyla karşılaştıklarını belirtti. Tek başına bu bile size döngünün Maya Takvimi’ndeki gibi gerçekleşmeyeceğini anlatıyor olmalı. Ama daha ilginci; son dönemde zamanda yolculuk yapan eski asker Bill Wood’un bildirdiği şeyler. Kendisi farklı zaman çizgilerine seyahat etmiş ve tümünün de aynı şekilde, beyaz bir ışık duvarı ile sonlandığını görmüş. Bu da, size yaşamınız nasıl ilerlerse ilerlesin ve deneyimleriniz ne olursa olsun hepinizin o değişim noktasına ulaşacağınızı gösteriyor. Oradan nereye gideceğiniz sizin titreşim seviyenize göre belirlenecek. Bazılarınız kendini daha yüksek boyutlarda bulurken bazılarınız ise kendilerini bir önce nerede iseler oraya benzer bir yerde bulacaklar. Belki daha da önemlisi, zaman çizgilerine müdahale etmek ve geleceği değiştirmek için yapılacak tüm çabaların sonuçsuz kalacağı ve hiçbir değişikliğin yapılamayacağını fark etmek. İşte bu, sevgili dostlar sizin yükselişinizi koruma altına alan ilahi gücün ta kendisi.

Şimdi geleceğinizin garanti altında olduğunu kabul edip sonunda sizin hayrınıza olacak tüm değişikliklerin tadına varmak için kendinize izin verebilir misiniz? Dünya anamız da kendi yükselişi için sessizce çalışmakta ve ona ışığı getirmek için sizden yardım görüyor. Sizin gibi onun da galaksimizin merkez güneşinin sizin güneş sisteminizin güneşi ile hizalanması sonucu ortaya çıkacak yükseliş anı için hazır hale gelmesi gerekiyor. Siz, dünya ana ile gidecek olanlar farkındalığınız ve titreşim seviyenizde büyük bir yükseliş deneyimleyeceksiniz. Zaten o son noktadan önce çok daha yüksek bir seviyeye ulaşmış halde olacaksınız.

Yaşam her zaman sizi yükseltecek şekilde ilerler ve yükseliş de ruhsal evriminizde tamamen yepyeni bir evreye girmenizi sağlayacak. Şu anda deneyimlediğiniz; dikkatiniz dağıtan şeyler ve blokajlar gidecek, yerine son derece doyurucu ve faydalı olan uyum ve denge gelecek. Yaşamın şu andaki uğraşları ortadan kalkacak ve zamanınız yeni bulduğunuz bu özgürlüğün tadını çıkarmakla geçecek. Yorgunluk olmayacak çünkü artık çevrenizdeki enerjilerden şarj olacaksınız ve gece gündüz olmayacağından istediğiniz zaman dinlenebileceksiniz. Bakmanız ve korumanız gereken ağır bir bedeniniz de olmayacağından şu an günlük hayattaki temel bedensel fonksiyonlarınız da olmayacak. Yeni kristal bedeniniz yaşlılık ve hastalıklardan etkilenmeyecek çünkü yüksek titreşimi bunlara geçit vermeyecek.

Ben Sirius’lu SaLuSa’yım. Ve sizin gibi bizim de misyonumuzun en önemli bölümünde olduğumuz gerçeğini tekrar size gösteriyorum. Size direkt etki edecek bu hayırlı değişikliklere sizleri odaklanmış halde tutmak için çok çabalıyoruz. Böyle odaklanmış kalarak enerjinizi boşa harcamaz ve yükseliş sürecini kolayca geçersiniz üstelik, dünyadaki varlığınız başkalarına da yardımcı olur. Sonunda biz de sizin yanınızda olacağız ve Galaktik Federasyon’a üye olacak en yeni galaktik varlıklar olarak sizi sevgiyle selamlamak için beklemekteyiz.

Teşekkürler SaLuSa.

Mike Quinsey.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme