30 Ocak 2012 Pazartesi

SaLuSa, 30 Ocak 2012

Hiç korkmayın çünkü bir haftadan diğerine çok şey değişebilir ve karanlık güçlerden arındırılmanız planı şu anda tıkır tıkır işliyor. Size daha önce de söylediğimiz gibi, dünyadaki gelişmelere karşı gözünüz açık olsun çünkü dilekleriniz gerçek oluyor. Bütün mesele olan biteni takip edebileceğiniz güvenilir bir haber kaynağı bulmakta. Biliyorsunuz, zamanla yarışıyoruz ama olayların sona ereceği zamanı o kadar uzun zamandır beklemektesiniz ki bu hoş karşılanacak bir şey. İnanın her şey tam bizim düşündüğümüz gibi ilerliyor, müttefiklerimiz sizinle yakın temasa geçebilmemiz için gerekli şartları başarıyla yaratmaktalar. Size söz verilen her şey, tam olarak sizin düşündüğünüz şekilde olmasa bile olacak, hatta bazı şeyler beklediğinizden daha bile heyecan verici ve doyurucu olarak gerçekleşebilir.

Her şeyin, sizin yükselişe doğru attığınız adımları çok çok zaman önceden beri takip eden yükselmiş varlıkların elinde olduğunu unutmayın. Başlangıçta her şeyden haberiniz vardı ama bilinç düzeyinizdeki bozulmadan dolayı kaynaktan ve birbirinizden ayrı hale geldiniz. Aslında; size verilen özgür iradeyi kötüye kullanmanızla başlamış olsa da bütün bunlar beklenen şeylerdi. Artık gerçek benliğinizle ilişkinizi kopardığınızda ne kadar dibe gidebileceğinizi gördüğünüz Karanlık Çağ’lardan geçtiğinizin bilincindesiniz. Bu mevcut döngü fiziksel olarak enkarne olmanızdan bu yana geçirdiğiniz en önemli sınav oldu ve hakkında neredeyse hiçbir şey bilmediğiniz erken dönem uygarlıklarından beri devam etti. Onlarla ilgili çok az hatıranız olsa da emin olun oradaki her bir deneyim bugün bulunduğunuz yere gelmenize neden oldu. Fiziksel dünya ile ilgili; evriminizi hızlandırmanıza da yarayan derin bir biliş geliştirdiniz.

Yükseliş ve ötesi, rehberleriniz ve yüksek benliğinizin yönlendirmesi ile planlanacak deneyimler ile devam edecek. Bu defa, galaktik bir varlık olma yolunda bu deneyimlerin neler olacağı ile ilgili çok daha geniş bilgiye sahip bir konumda olacaksınız. Tahmin edebileceğiniz gibi yaşamınız yepyeni bir hal alacak ve bu boyutta gördüğünüz yaşamdan pek de fazla iz taşımayacak. Daha, tamamen özgür olmanın nasıl bir şey olduğunu anlayacaksınız ama bu sorumluluklarınızın tamamen farkında olacağınız yepyeni bir bilinç seviyesine yükseldiğinizde olacak. Evrenin yasaları çok basittir ve tüm diğer ruhların bağımsızlığına saygıyı, onlara hiçbir şekilde müdahale etmeme, zarar vermeme niyetinde olmayı gerektirir. Gerçekten, Var Olan Her Şeyin Birliği’ni içselleştirip kabul ederek; tüm yaşam formları ile sevginizi ve ışığınızı paylaşma eğiliminde olacaksınız. Yaşamın tümü evrim yolunda ve geldiği kaynağa geri dönmek için güçlü bir arzusu var.

Dünyadaki yaşam çok yalnız olabiliyor ve size deneyim kazandıran, ilerlemenin, farkındalığın farklı aşamalarındaki değişik tipte ruhlarla karşılaşıyorsunuz. Size meydan okuyan asıl deneyim bunlar konusunda ustalaşmak ve alacağınız dersin ne olduğunu anlayabilmek. Siz, ışıktan olanlar başardınız ve ilerlemeye hazırsınız ama dersler bilinçaltında tutulduğundan onlardan her zaman faydalanabilirsiniz. Dualiteden gelip ışığa geçiş yaptığınız için kendinizle ne kadar övünseniz azdır. Artık; çok iyi bildiğiniz ve bir zamanlar yüksek boyutlarda yaşadığınız bilinç seviyesine, bir daha hiç düşük boyutlara geri dönmemek üzere dönüş yapabilirsiniz.

Yüksek boyutlarda da yine sizi zorlayacak olaylar olacaktır ama bunlara daha kabul edilebilir ve sizin deneyimlerinizden faydalanabilecek ruhların işin içinde olduğu görevler diyebiliriz. Unutmayın, bu seviyede kendinizi başkalarına hizmete adamış olacaksınız ve her yükselmiş olanın takip ettiği yol da budur. Yükseliş süreklidir ama ilerleme hızı çok daha düşüktür çünkü olumsuz olaylarla çok daha az karşı karşıya gelirsiniz. Tabii bütün bunlar nereye gitmeyi seçeceğinize bağlı, belki de düşük boyutlara geri dönmek isteyenlerden olacaksınız. Yükseliş hızınız tamamen sizin kararınızdır ve kimse kendi arzusundan daha hızlı gitmeye zorlanmaz. Nitekim sizin şu anki boyutunuzda da kendini yükselişe hazır hissetmeyip kendini daha iyi hissettiği mevcut halinde kalmak isteyenler olacaktır.

Bu dönem boyunca karma hızlıca gelir gider, bazı insanlara bir olayı daha bir soluk almadan başka bir olay takip ediyor gibi gelir. Sevgililer, her şey yükselişten önce karmanızı temizleme gerekliliği ve sizin ihtiyaçlarınıza göre olmakta. Bazıları eski yaşamlarınızdan kalan şeyler olabilir çünkü her şey illaki aynı yaşam süresi içinde size geri dönmeyebilir. Sıklıkla, en çok ne zaman bununla başa çıkabilecekseniz ve temizleyebilecekseniz o zaman olacaktır. Nezaket Yasası gereği, son hesapta biraz karma bırakılabilir.

Sizi başka bir ruhu yargılamaktan niye vazgeçirmeye çalıştığımızı anlarsınız çünkü dediğimiz üzere onları belli bir duruma nasıl geldiğini, hangi yaşam deneyimlerinden geçtiğini tam olarak anlamanıza olanak yoktur. Aynı zamanda, biri size cezalandırılması gerekiyor gibi görünüyorsa, şunu aklınızdan çıkarmayın: hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Bazen bir ruh başka birinin karması uyarınca, onlara hizmet etmeyi kabul eder ve muhtemelen zaten aralarında güçlü bir bağ, bir ilişki vardır. Birisi için yapabileceğiniz en büyük iyilik kendinizi onun için feda etmektir. Ayrıca unutmayın ki ödül olarak kendini gösteren bir karma da vardır ve başkalarına gösterdiğiniz sevgi ve özveri ile kazanılır. Yolunuzu, deneyimlerinizi yaratan sizsiniz ve istemediğiniz şeyler olduğunda suçlayacak kimse yoktur en azından sizin düşündüğünüz şekilde.

Dersinizi iyi belleyin ki bir daha aynı dersi almak zorunda kalmayasınız, gerçi bazı hallerde kendi kendinizi kontrol etmek için yeniden teste tabi tutulduğunuz zamanlar da olabilir. Sizin için bir ders barındırdığı belli deneyimler yaşadığınızda, dürüstçe ve bir etki altında kalmadan düşünün, mutlaka sebebini bulursunuz. Her şey ilahi planda ve adalet içinde yürümektedir çünkü her zaman dediğimiz gibi ceza diye bir şey yoktur. Tanrı tamamen Sevgi’dir ve her zaman onunla bağlantıda olan, onun sevgisi ile dolu olan kendi suretlerine karşı bitmez bir sabrı vardır.

Ben Sirius’lu SaLuSa’yım ve hepinizin gerçek yolunuzu, gerçek benliğinizi bulmanız için sevgi dolu dileklerimle bugünü kapatıyorum. Gittiğiniz her yerde ışığınızı saçmaya devam edin, bilmeden başkalarının da kendi yollarını bulmalarına yardımcı oluyor olacaksınız.

Teşekkürler SaLuSa.

Mike Quinsey.

Web sitesi: Tree of the Golden Light

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme